លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ផ្ដល់អនុសាសន៍ និងលើកទឹកចិត្តដល់ គ្រូបង្វឹក និងកីឡាករ តាមរយៈឧបត្ថម្ភថវិកា និងសម្ភារៈមួយចំនួន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្ត អញ្ចើញធ្វើទស្សនកិច្ចនៅ ក្រុមហ៊ុន ដាវី ស៉ីអេច អ៉ីមផត អិចផត ឯ.ក (Davy CH Import Export Co., Ltd) ស្ថិតនៅក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីប្រកាសសមាសភាព អនុគណៈកម្មាធិការ ដោះស្រាយបញ្ហាជនអនាថាខេត្តតាកែវ និងកិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងផែនការសកម្មភាពសម្រាប់ឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន៖ បានកោតសរសើរ ដល់អាជ្ញាធរកងកម្លាំង មានសមត្ថកិច្ចគ្រប់ថ្នាក់ក្នុងខេត្ត ដែលបានខិតខំបំពេញ តួនាទីភារកិច្ចរបស់ខ្លួន ប្រកបដោយការ ទទួលខុសត្រូវខ្ពស់ និងទទួលបានលទ្ធផល យ៉ាងល្អប្រសើរ ក្នុងឆ្នាំ២០២៥កន្លងទៅ អានបន្ត
ពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ ២០២៥ និង លើកទិសដៅការងារឆ្នាំ ២០២៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកណ្តាល ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្ដមអគ្គបណ្ឌិតសភាចារ្យ អូន ព័ន្ធមុនីរ័ត្ន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អញ្ចើញបើកកិច្ចប្រជុំចាប់ផ្តើម (kick-off meeting) ជាមួយ នឹងក្រុមការងារសិក្សា JICA ស្តីពីគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ផែនការ មេប្រែក្លាយកំពង់ផែ ក្រុងព្រះសីហនុជា កំពង់ផែ និងមជ្ឈមណ្ឌលឡូជីស្ទីកតំបន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ សូមគោរពជូនពរ លោកជំទាវ កែ សួនសុភី ស សុខា ប្រធានកិត្តិយសការងារយេនឌ័រ នៃក្រសួងមហាផ្ទៃ ក្នុងឱកាសខួបកំណើត អានបន្ត
ឯកឧត្តម នេត្រ ភក្ត្រា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងព័ត៌មាន និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តក្រចេះ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តក្រចេះ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញចូលរួមបុណ្យខួបគម្រប់ ៧ថ្ងៃដើម្បីឧទ្ទិសកុសលជូនដល់ អគ្គមហាឧបាសិកាពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៏ ឌី សានឿន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ អញ្ជើញចូលរួមពិធីបើកសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់អគ្គនាយកដ្ឋានភស្តុភារ និងហិរញ្ញវត្ថុ ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នូ សាខន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត និងឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបើកសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ព្រមទាំងមាតា បិតា បុត្រធីតា បានអញ្ជើញថ្វាយ និងប្រគេនទេយ្យទាន បច្ច័យបួនចំពោះ សម្ដេចព្រះអគ្គមហាសង្ឃរាជាធិបតី កិត្តិឧទ្ទេសបណ្ឌិត នន្ទ ង៉ែត និងសម្ដេចព្រះពុទ្ធជ័យមុនី បណ្ឌិត ឃឹម សន អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត និងលោកជំទាវ ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ គោរពជូន លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៤៥ ឈានចូល ៤៦ឆ្នាំ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ ជូនចំពោះ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៤៥ ឈានចូល ៤៦ឆ្នាំ នៅថ្ងៃទី២២ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ផ្ញើសារលិខិតជូនពរលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ក្នុងឱកាសពិធីចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៤៥ឆ្នាំ ឈានចូល៤៦ឆ្នាំ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធ អញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកម្សៅទឹកដោះគោ France BéBé ចែកជូនម្តាយ ដែលមានកូនអាយុ ៦-១២ខែ ស្ថិតនៅក្នុងវត្តខ្នារ ឃុំខ្នារស ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ និងត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាព ការអនុវត្តការងារ ព្រមទាំងលើកទិសដៅបន្ត ក្នុងការបោសសម្អាតការឆបោក តាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា Online Scams និងសេចក្តីណែនាំ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការ ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ គោរពជូន លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុគម្រប់៤៥ ឈានចូល ៤៦ឆ្នាំ នៅថ្ងៃទី២២ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ គោរពជូន លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុគម្រប់៤៥ ឈានចូល ៤៦ឆ្នាំ អានបន្ត