ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ គោរពជូនលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជាទីគោរពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងឱកាសដ៏មហានក្ខត្តឫក្ស នៃខួបកំណើតគម្រប់ ៤៥ ឈានចូល ៤៦ ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំការងារចាំបាច់មួយចំនួន របស់គណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការអនុវត្តការងារ និងដាក់ទិសដៅបន្ត របស់គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ប្រយុទ្ធប្រឆាំងការឆបោក តាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា (ONLINE SCAMS) នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញចូលរួមចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងទទួលទានអាហារថ្ងៃត្រង់ ជាមួយបងប្អូនកម្មករនិយោជិត នៅរោងចក្រ ស៊ិនគី អឹភែរឹល (SHINKI APPAREL (CAMBODIA) CO., LTD.) ស្ថិតនៅស្រុកសាមគ្គីមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង នៅសាលាខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
កិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ លើកទិសដៅការងារបន្តឆ្នាំ២០២៦ និងពង្រឹងការគ្រប់គ្រងលំហូរឯកសារចេញ-ចូល របស់នាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ចើញជូនភ្លើងបូជាសព អគ្គមហាឧបាសិកា ពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៏ ឌី សានឿន នៅវត្តបុទុមវតីរាជវរារាម រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូកងទ័ពជើងទឹកកម្ពុជា ចូលរួមជំនួបទ្វេភាគី ជាមួយឧត្តមសេនីយ៍ទោ Ito Yuichiro អគ្គនាយករង នាយកដ្ឋានផែនការ ការពារជាតិ និងគោលនយោបាយ (J-5) នៃអគ្គសេនាធិការចម្រុះជប៉ុន នៅប្រទេសសិង្ហបុរី អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ការងារប្រយុទ្ធប្រឆាំងបទល្មើស ឆបោកតាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា Online Scams (ក្របខ័ណ្ឌខេត្ត) នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្ដមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបសភាពការណ៍លទ្ធផល កិច្ចប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិសុខសង្គម ប្រចាំខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ និងលើកទិសដៅ អនុវត្តបន្ត ព្រមទាំងផ្សព្វផ្សាយ ទិសដៅបន្ដរបស់ អគ្គស្នងការដ្ឋាន នគរបាលជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានដឹកនាំប្រតិភូកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចសន្ទនាសាំងគ្រីទ្បា កិច្ចប្រជុំ Sherpa លើកទី១៤ (The 14th Shangri-La Dialogue Sherpa Meeting) នៅប្រទេសសិង្ហបុរី អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ និងចុះពិនិត្យស្ថានភាពជាក់ស្តែង នៅច្រកទ្វារព្រំដែន អន្តរជាតិត្រពាំងក្រៀល ស្ថិតនៅស្រុកបុរីអូរស្វាយសែនជ័យ ខេត្តស្ទឹងត្រែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញអមដំណើរ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អញ្ជើញប្រគល់ផ្ទះថ្មី ចំនួន ៣ខ្នង ជូនក្រុមគ្រួសារ របស់វីរកងទ័ពពលី នៅស្ទឹងត្រង់-ចំការលើ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការ កងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញដឹកនាំប្រតិភូកងទ័ពជើងទឹក ទៅចូលរួមកិច្ចសន្ទនាសាំងគ្រីទ្បា កិច្ចប្រជុំ Sherpa (The 14th Shangri-La Dialogue Sherpa Meeting) លើកទី១៤ នៅប្រទេសសិង្ហបុរី អានបន្ត
រដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ រៀបចំសម្ពោធ ដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគារពហុបំណង និងហេដ្ឋារ ចនាសម្ព័ន្ធពាក់ព័ន្ធ ដែលជា សមិទ្ធផល របស់គម្រោង ស្តារវិស័យ ទេសចរណ៍ សហគមន៍ ពីវិបត្តិកូវីដ-១៩ គម្រោង តេជោភូមិ១០០ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល និងលោក Adam Simkins ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល នៃក្រុមហ៊ុន ហ្គេតស៍ គ្រុប អញ្ជើញកាត់ខ្សែរបូ សម្ពោធបើកដំណើរ ការជាផ្លូវការ Pizza Hut សាខាក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ ដើម្បីចុះតាមដាន អំពីការ ប្រកបសេវាកម្មអាចម៌ដី រណ្តៅដីចល័តដីក្រហម ខ្សាច់ ឬគ្រួស ដើម្បីងាយស្រួលក្នុង ការគ្រប់គ្រង ការប្រមូលចំណូល និងការរៀបចំសោភ័ណភាព តាមបណ្តាក្រុង-ស្រុក អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំក្រុមការងារ និងមន្រ្តីជំនាញចុះពិនិត្យមើលផ្ទាល់ទីតាំង ត្រៀមបើកការដ្ឋានស្ថាបនា សំណង់ស្ថាបត្យកម្មប្រាសាទបឹងតាកែវ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់រកាក្នុង ក្រុងដូនកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ណែនាំដល់មន្ត្រីជំនាញ និងអជ្ញាធរមូលដ្ឋាន ពង្រឹងការគ្រប់គ្រង អាជីវកម្មដឹកអាចម៍ដី និងការចុះបង្រា្កបល្បែងស៊ីសងគ្រប់ប្រភេទ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋាន អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំប្រកាស សមាសភាពក្រុមការងារ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងបទល្មើសផ្សេងៗ របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគបាលជាតិ នៃក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត