លោកឧត្ដមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលជាមួយនគរបាលនារី ក្នុងនាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ ដើម្បីអបអរសាទរខួបលើកទី១១៤ ទិវាអន្តរជាតិនារី៨ មីនា ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អញ្ជើញជាគណៈអធិបតីក្នុងពិធីសំណេះសំណាល អបអរសាទរខួបលើកទី១១៤ទិវាអន្តរជាតិនារី ៨មីនា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលាខណ្ឌឫស្សីកែវ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
គោលនយោបាយជួយឧបត្ថម្ភដល់ស្រ្តីមានផ្ទៃពោះ រហូតដល់កូនមានអាយុ ២ឆ្នាំ គឺជានយោបាយរបស់សម្តេចតេជោ ហើយបន្តរហូតដល់រាជរដ្ឋាភិបាល នីតិកាលទី៧ នៃរដ្ឋសភា គឺជានយោបាយដ៏ល្អ ដើម្បីជួយដល់ស្រ្តី អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល អញ្ជើញចូលរួមជាមួយឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ក្នុងកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ ផ្នែករដ្ឋបាល ដែនដី សន្តិសុខ និងសណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ ក្រុម ត នៃវេទិកា រាជរដ្ឋាភិបាល- ផ្នែកឯកជន ជាមួយ អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញក្នុងពិធីបញ្ចុះខណ្ឌសីមា ពុទ្ធាភិសេក និងឆ្លងសមិទ្ធផលនានា នៅវត្តត្នោតកែវបូព្រឹក្ស ស្ថិតនៅក្នុងឃុំព្រែករំដេង ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយព្រឹត្តិការណ៍ និងគោលការណ៍សំខាន់ៗ ដោយសង្ខេបប្រចាំសប្តាហ៍ របស់អគ្គនាយកដ្ឋានរដ្ឋបាល នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ ទិវាអន្តរជាតិ ៨មីនា ឆ្នាំនេះ បង្ហាញពីការទទួលបាន និងអនុវត្តសិទ្ធិការលើក កម្ពស់សមភាពយេនឌ័រ និងការបង្កើនភាពអង់អាចដល់ស្ត្រី និងក្មេងស្រីគ្រប់រូបនៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអមដំណើរសម្តេចមហាមន្ត្រី គុយ សុផល ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញក្នុងពិធីបុណ្យ កាត់ឫសសីមាព្រះវិហារ វត្តអាត់ទ្វារលើ (ហៅស្តុកអាត់) នៅក្នុងស្រុកបិរបូណ៌ អានបន្ត
ឯកឧត្តមស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញចុះពិនិត្យមើល ស្ថានភាពបង្កបង្កើនផលស្រូវប្រាំង និងសកម្មភាពបូមទឹកបញ្ចូលប្រឡាយ នាំទឹកមកស្រោចស្រពស្រូវប្រាំង របស់ប្រជាកសិករ ក្នុងឃុំច្រណូក ស្រុកកំពង់លែង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិនិត្យ និងពិភាក្សាអំពីការ ដាក់ចេញវិធានការទប់ស្កាត់ និងបង្រ្កាបការប្រើប្រាស់ ការរក្សាទុក និងចរាចរអាវុធជាតិផ្ទុះខុសច្បាប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អញ្ចើញចូលរួមពិធីសម្ពោធទារកដា្ឋនរោងចក្រ ម៉ាវ៉ល ហ្កាមិន ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ ផ្ញើសារគោរពជូនពរ លោកជំទាវ ស ស៊ីណា ស ថេត ក្នុងឱកាសអបអរខួបលើកទី១១៤ ទិវាអន្តរជាតិនារី ៨មីនា ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ ផ្ញើសារគោរពជូនពរ លោកជំទាវ ញ៉ែម សាខន ស ខេង ក្នុងឱកាសអបអរខួបលើកទី១១៤ ទិវាអន្តរជាតិនារី ៨មីនា ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាក្រុមសមាជិក ព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី១ អញ្ជើញចូលរួមពិធីអបអរសាទរ ខួបលើកទី១១៤ ទិវាអន្តរជាតិនារី ៨មីនា នៅសណ្ឋាគារ ហ៊ីម៉ាវ៉ារី អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភា ប្រចាំភូមិភាគទី១ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយខែរ៉ាម៉ាឌន ចំនួន៣០០គ្រួសារ ជូនបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ ក្នុងខណ្ឌឫស្សីកែវ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អញ្ជើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងប្រគល់អាហារូបករណ៍ ជូននិស្សិតតាមបណ្តា សាកលវិទ្យាល័យនានា ចំនួន៨០រូប អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបុណ្យផ្កាមហាសាមគ្គី ដើម្បីប្រមូលបច្ច័យ ជួសជុលព្រះវិហារ និងសមិទ្ធិផលនានា នៅក្នុងវត្តសារាវ័ន្តតេជោ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បាននាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ ផ្ដល់ជូនអាជីវកររងគ្រោះដោយអគ្គីភ័យ ចំនួន ១៧គ្រួសារ ក្នុងក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកគ្រឿងឧបភោគ បរិភោគ និងថវិកា ជូនដល់ នាយទាហាន ពលទាហាន វរសេនាតូចលេខ៣៣៣ និងវរសេនាតូច៦០៣ នគរបាលការពាព្រំដែនគោក ដែលឈរជើង តាមបន្ទាត់ព្រំដែន កម្ពុជា-វៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយតំណាងបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ ចំនួន ១៤៦គ្រួសារ នៅភូមិចំនួន ៥ ក្នុងឃុំបាស្រែ ស្រុកអង្គរបូរី អានបន្ត