ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចុះពិនិត្យមើលស្ថាបនា សាងសង់រោងចក្រ ផលិតតុក្តា និងវ៉ីស គ្រឿងខ្ចៅផ្សេងៗសម្រាប់នាំយកទៅ សហគមន៍អ៊ឺរ៉ុប ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកព្រៃកប្បាស អានបន្ត
ឯកឧត្តម នូ សាខន និងឯកឧត្តម គួច ចំរើន បានដឹកនាំមន្ត្រីរាជការ ជុំវិញខេត្ត អញ្ជើញចូលរួមរំលែកទុក្ខ ដល់គ្រួសារសព និងបានចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធវីរៈកងទ័ព លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សួន ប្រុស ដែលបានពលីជីវិត នៅលើសមរភូមិប្រយុទ្ធ តំបន់ព្រំដែន ទិសព្រះវិហារ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញសួរសុខទក្ខយោធិន និងប្រជាពលរដ្ឋ ដែលកំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺ នៅតាមមន្ទីរពេទ្យនានា ក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ក្រោមពាក្យស្លោក អំបុកស្រូវថ្មី វាយសត្រូវឈ្លានពាន អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បន្ថែមអំបុកស្រូវថ្មី ចំនួន ៥ពាន់កញ្ចប់ ចែកជូនដល់ វីរៈកងទ័ពជួរមុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងចែករង្វាន់សិស្សជាប់និទ្ទេស A ឆ្នាំសិក្សា២០២៣ ២០២៤ និងឆ្នាំ២០២៥ ក្នុងខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញសួរសុខទុក្ខដល់វីរៈកងទ័ព ចំនួន ០៣រូប ដែលរងរបួស ក្នុងបូរភាពការពារទឹកដី ដែលបច្ចុប្បន្នកំពុងសម្រាកព្យាបាល នៅមន្ទីរពេទ្យព្រះកេតុមាលា និងមន្ទីរពេទ្យព្រះអង្ឌដួង អានបន្ត
រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ អំពាវនាវដល់ប្រជាពលរដ្ឋ និងសប្បុរសជន ចូលរួមបរិច្ចាកជាសម្ភារ គ្រឿងឧបភោគ បរិភោក ដើម្បីផ្ដល់ជូនវិរៈកងទ័ព និងជនភៀសសឹក អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បើកការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវបេតុង ប្រវែង១០០ម៉ែត្រ មូលនិធិស្រុកឆ្នាំ២០២៥ ស្ថិតនៅភូមិតាកយ ឃុំព្រែកដំបូក ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ជើញចុះត្រួតពិនិត្យសម្ភារ គ្រឿងឧបភោគ បរិភោគជាច្រើន ដើម្បីត្រៀមដឹកចេញ ពីរាជធានីភ្នំពេញ យកទៅឧបត្ថម្ភគាំទ្រ ជូនកងកម្លាំងនគរបាលជួរមុខ ប្រចាំទិសភូមិភាគទី៥ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារឆ្នាំ២០២៥ សម្រាប់ត្រៀមប្រជុំ ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងមហាផ្ទៃ នាពេលខាងមុខនេះ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បច្ចេកទេសដើម្បី ផ្សព្វផ្សាយគោលការណ៍ បែបបទនីតិវិធី និងបទប្បញ្ញត្តិ នៃការអនុវត្តប្រព័ន្ធ លើកទឹកចិត្តគាំទ្រ សមិទ្ធកម្មក្នុងរដ្ឋបាល សាធារណៈ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការ ប្រែក្លាយវិបត្តិឱ្យទៅជាឱកាស សង្ខេបគោលនយោបាយរហ័ស ព័ត៌មានប្រជាសាស្ត្រ និងសេដ្ឋកិច្ច របស់ពលករចំណាកស្រុក អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួង រៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ចើញទទួលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សា ការងារជាមួយ ឯកអគ្គរដ្ឋទូត សាធារណរដ្ឋ សហភាព មីយ៉ាន់ម៉ា ប្រចាំនៅកម្ពុជា អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ជើញដឹកនាំគណៈអភិបាលស្រុក និងក្រុមប្រឹក្សាស្រុក ចូលរួមពិធីបុណ្យសព និងគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឧបាសិកា លី ណៃស្រ៊ន់ ដែលត្រូវជាម្ដាយបង្កើត ឯកឧត្ដម ខ្លូត ចិន្តា អភិបាលរងខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញដឹកនាំសហការី ដាក់កម្រងផ្កាគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសពលោកជំទាវ លី ណៃស្រ៊ន ដែលត្រូវជាភរិយាឯកឧត្តម ខ្លូត ផន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ចាម ស្ថិតនៅក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល អញ្ចើញចូលរួមជាមួយឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ទទួលជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយអគ្គលេខាធិការ នៃមជ្ឈមណ្ឌល សហប្រតិបត្តិការសន្តិសុខ និងសមាហរណកម្ម អនុវត្តច្បាប់មេគង្គ-ឡានឆាង (LMLECC) និងគណៈប្រតិភូ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញដឹកនាំសហការីចូលរួមពិធីបុណ្យព្រះសពព្រះធរត្ថេរ អ៊ឹម ប៊ុនធឿន ព្រះចៅអធិការវត្តអម្ពវនារាម ហៅវត្តស្វាយសាច់ភ្នំ នៅក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការ ក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញដឹកនាំប្រជុំពិភាក្សា ស្តីពីលទ្ធផលបង្ក្រាប បទល្មើសឆបោកតាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា (Online Scams) នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានទទួលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយឯកឧត្តម Le Hoai Trung រដ្ឋមន្ត្រីការបរទេសវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានទទួលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយឯកឧត្តម Le Hoai Trung រដ្ឋមន្ត្រីការបរទេសវៀតណាម នៅសាលសវនាការឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត អគារមិត្តភាព អានបន្ត