ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយ សិស្សនិទ្ទេស A ក្នុងឆ្នាំសិក្សា ២០២២-២០២៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំត្រួត ពិនិត្យសភាពការណ៍ វាយតម្លៃលទ្ធផលការងារ កំណែទម្រង់ ការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ចកងរាជអាវុធហត្ថ ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅផែនការ សកម្មភាព កងរាជអាវុធហត្ថ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុក ជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័ត ក្រុងព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបើកការដ្ឋានសាងសង់ ចំណតផែ កុងតឺន័រ ទឹកជ្រៅថ្មី ជំហានទី១ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបើកការដ្ឋាន សាងសង់ចំណត ផែកុងតឺន័រ ទឹកជ្រៅថ្មី ជំហានទី១ នៃកំពង់ផែស្វយ័ត ក្រុងព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកការដ្ឋាន សាងសង់ចំណត ផែកុងតឺន័រទឹកជ្រៅថ្មី ជំហានទី១ និងសម្ពោធបើក ឱ្យប្រើប្រាស់គ្រឿងចក្រ លើកដាក់ចល័ត នៅគែមផែ នៃកំពង់ផែស្វយ័ត ក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ប្រសាសន៍សំខាន់ៗ របស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាស អញ្ជើញបិទ សន្និបាត បូកសរុបការងារ ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅ ការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងបរិស្ថាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងវេទិការដ្ន ឯកជនលើកទី៤ ស្ដីពី ការអភិវឌ្ឍនគរូបនីយកម្ម កម្ពុជា ជប៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផល ការងារបរិស្ថាន ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងបរិស្ថាន អានបន្ត
មន្ទីរប្រឆាំងបទល្មើសគ្រឿងញៀន បង្ក្រាបករណីជួញដូរ រក្សាទុកគ្រឿងញៀន ចាប់ខ្លួនជនបរទេស ៤នាក់ រឹបអូសគ្រឿងញៀន ជិត៦០គីឡូក្រាម និងសារធាតុផ្សំជាង ៣០០គីឡូក្រាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្នាភិបាលចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារ ស្តីពីការ រៀបចំសមាសភាពក្រុមការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារមួយចំនួន នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងគោក ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យ ឯកឧត្តម អ៊ូ យាន (Wu Yan) អនុរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអប់រំ នៃសាធារណរដ្ឋ ប្រជាមានិតចិន និងគណៈប្រតិភូ ចូលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
លោក ភោគ សាវុធ អភិបាលស្រុកកងមាស បានអញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ ឧបត្ថម្ភ ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋខ្វះខាត ចំនួន ០៣គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំអង្គរបាន ស្រុកកងមាស ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាល ដល់សិក្ខាកាម ទទួលជោគជ័យក្នុងវគ្គបច្ចេកទេសតាក់តែងឯកសារច្បាប់ជំនាន់ទី ១ និងវគ្គមូលដ្ឋានគ្រឹះនៃបណ្ដឹង វគ្គ១ វគ្គ២ វគ្គ៣ និងវគ្គ៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា បានអញ្ចើញចូលរួមអមជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អនុញ្ញាតឲ្យ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ គូ ជៀនគ័រ និងសហការី ចូលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឡោ ចាន់លី អភិបាលរងខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ទិវាជនមានពិការភាពកម្ពុជា លើកទី២៥ និងជនមានពិការភាព អន្តរជាតិលើកទី៤១ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង វណ្ណនី អភិបាលរងខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងកិច្ចប្រជុំ PWG ប្រចាំត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៣ ស្តីពីការពន្លឿនស្ថានភាព បញ្ចប់ការបន្ទោបង់ ពាសវាលពាសកាល (ODF) ក្នុងខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យ និងជម្រុញ ការអនុវត្តគោល នយោបាយភូមិ ឃុំ សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព ស្ថិតក្នុងសមត្ថកិច្ច ក្រសួងមហាផ្ទៃ នៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ឥត សារ៉ាត់ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ ត្រៀមរៀបចំ ប្រារព្ធខួបលើកទី២៥ នៃការបញ្ចប់ សង្គ្រាមស៊ីវិលនៅកម្ពុជា និងការអនុវត្ត ប្រកបដោយជោគជ័យ នយោបាយឈ្នះ ឈ្នះ និងខួប ៥ឆ្នាំ នៃការកសាងវិមានឈ្នះ ឈ្នះ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគារធនាគារវីងថៅវើ (Wing Bank Tower) នៅក្នុងខណ្ឌ៧មករា អានបន្ត