សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកម្មករ និយោជិត ចំនួន ១៨,០៩៩នាក់ នៅខណ្ឌមានជ័យ និងខណ្ឌដង្កោ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី នេត សាវឿន អញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកម្មករ និយោជិត ចំនួន ១៨,០៩៩នាក់ អានបន្ត
កម្លាំងវរអន្តរាគមន៍ កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ ដែលត្រៀមទៅហ្វឹកហាត់ បាញ់កាំភ្លើង នៅប្រទេសវៀតណាម ទទួលបានការ យកចិត្តទុកដាក់ពី ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង អានបន្ត
សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ជើញប្រារព្ធពិធី បង្សុកូលឧទ្ទិសកុសល ជូនដល់ ដួងវិញ្ញាណក្ខន្ធ មហាឧបាសក គង់ ខាត់ និងញ្ញាតិកាទាំង៧សន្តាន នៅវត្តសុវណ្ណគិរី-ជើងឆ្នុក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រត្ន័ ស៊្រាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានបន្តជួយដល់គ្រួសារ អតីតអ្នករួមការងារ នាសម័យរដ្ឋកម្ពុជា អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន និងគណៈប្រតិភូ កងទ័ពកម្ពុជា ជួបសំដែងការគួរសម ជាមួយនាយករដ្ឋមន្ត្រីឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ជើញដឹកនាំ ថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងយុត្តិធម៌ ចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ជាមួយ ក្រុមប្រឹក្សាអ្នកច្បាប់ នៃទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
កងទ័ពកម្ពុជា-ឡាវ ប្តេជ្ញារួមគ្នាលើក កម្ពស់កិច្ចសហ ប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិភាព ស្ថិរភាព និងការអភិវឌ្ឍប្រទេសទាំងពីរ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជូ សារុន បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការ អនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ច និងវឌ្ឍនភាពការងារ កងរាជអាវុធហត្ថ រយះពេល ៩ខែ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា ដោះស្រាយករណី ការតម្លៃថ្លៃប្រើប្រាស់ទឹកស្អាត របស់ក្រុមហ៊ុន អានកូ វ៉ធើ សិបផ្លាយ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការ អនុវត្តការងារ ប្រចាំសប្ដាហ៍ របស់ទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជការ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបើកវគ្គបំប៉នជំនាញ ប្រយុទ្ធប្រឆាំង បទល្មើសជួញដូរគ្រឿងញៀន នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងកម្មវិធី The Voice Cambodian រដូវកាលទី៣ វគ្គផ្តាច់ព្រាត់ របស់ទូរទស្សន៍ហង្សមាស នៅផ្សារអ៉ីអនសែនសុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អង្គ វង្ស វឌ្ឍានា និង ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការនូវស្ពាន និងផ្លូវថ្មី ស្ថិតក្នុងឃុំជ្រៃ ស្រុកមោងឫស្សី អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន ៖ បានណែនាំឱ្យក្រុង ស្រុក ស្នងការ អាវុធហត្ថ ចូលរួម អនុវត្តផែនការ ក្របខណ្ឌគណៈបញ្ជាការ ឯកភាពខេត្តព្រះសីហនុ ដោយធ្វើយុទ្ធនាការរដ្ឋបាលចំហរ នៅតាមទីតាំង ដែលមានការ រស់នៅប្រមូលផ្តុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ឥត សារ៉ាត់ អគ្គមេបញ្ជាការរង នាយសេនាធិការចម្រុះ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញកាន់បិណ្ឌទី២ នៅវត្ត វេឡុវ័ន្ត ហៅវត្តព្រៃឬស្សី អានបន្ត
ឯកឧត្តម អង្គ វង្ស វឌ្ឍានា និង ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ អញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើកការពិនិត្យ វាស់ភ្នែក និងកាត់វ៉ែនតា ដោយឥតគិតថ្លៃ ជូនប្រជាពលរដ្ឋស្រុកមោងឫស្សី ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានដឹកនាំ អាជ្ញាធរពាក់ព័ន្ធ ចុះពិនិត្យស្ពានឈើ មួយកន្លែង ដែលត្រូវជំនន់ ទឹកភ្លៀងកាត់ផ្ដាច់ ធ្វើឲ្យប្រជាពលរដ្ឋ ក្នុងក្រុងច្បារមន មិនអាចធ្វើដំណើរបាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ម៉ក់ ជីតូ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជេីញចូលរួម ពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌវេនទី២ របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាន នគរបាលជាតិ នៅវត្តកំសាន្ត សង្កាត់ព្រែកប្រា ខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត