ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សែម សុវណ្ណនី នៅសង្កាត់ទួលស្វាយព្រៃ១ ខណ្ឌបឹងកេងកង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាល ជាមួយប្រជាពលរដ្ឋ និងពិនិត្យទីតាំង សហគមន៍ជនជាតិភាគតិច ស្ថិតនៅស្រុកសេសាន ខេត្តស្ទឹងត្រែង អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញទទួលដំណើរនិវត្តន៍ របស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត បន្ទាប់ពីបានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ កំពូលអាស៊ានលើកទី៤៤ និង៤៥ និងកិច្ចប្រជុំកំពូលពាក់ព័ន្ធ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ អញ្ចើញវិលត្រឡប់ មកដល់កម្ពុជាវិញហើយ ក្រោយបញ្ចប់កិច្ចប្រជុំអាស៊ាន និងកិច្ចប្រជុំពាក់ព័ន្ធ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំប្រមុខដឹកនាំ នៃប្រទេសសមាជិកសហគមន៍ បំភាយឧស្ម័ន កម្រិតសូន្យអាស៊ី លើកទី២ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង សួរ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួង ដើម្បីពង្រឹង ប្រសិទ្ធភាពការងារ លើវិស័យការងារ បេឡាជាតិ សន្តិសុខសង្គម និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រ សម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ស្ថិតនៅស្រុកកោះញែក ខេត្តមណ្ឌលគិរី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា ជួបជាមួយ ឯកឧត្ដម Xavier Bettel ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីការបរទេស និងពាណិជ្ជកម្មក្រៅប្រទេស នៃប្រទេសលុចសំបួ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងពិសារអាហារសាមគ្គី ពេលល្ងាចជាមួយសិស្សានុសិស្ស វិទ្យាស្ថាន អាន់នៀកម៉ះ ឥស្លាមីយះ ភ្នំពេញ នៅក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត អញ្ជើញចូលរួមពិធីលាងសាយភោជន៍ នៃកិច្ចប្រជុំកំពូលអាស៊ាន និងកិច្ចប្រជុំកំពូលពាក់ព័ន្ធ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ចើញជួបជាមួយ លោកសាស្ត្រាចារ្យ Klaus Schwab ស្ថាបនិក និងជាប្រធានប្រតិបត្តិ នៃវេទិកាសេដ្ឋកិច្ចពិភពលោក (WEF) នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង សួរ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព បើកសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្យាយ ព្រឹត្តិបត្រ ទស្សនវិស័យមុខរបរ និងការងារ នៅទីស្តីការក្រសួងការងារ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញដឹកនាំគណ:ប្រតិភូ រាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ចូលរួមជួបជាមួយ ឯកឧត្តម លី ឈាង (Li Qiang) នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល ក្រៅផ្លូវការជាមួយ ប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ក្នុងឱកាសចូលរួមកិច្ចប្រជុំ កំពូលអាស៊ាន លេីកទី៤៤ និង៤៥ នៅរដ្ឋធានីវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ កំពូលអាស៊ាន-ឥណ្ឌា លើកទី២១ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួមពិធី ជប់លៀងអាហារថ្ងៃត្រង់ រៀបចំដោយលោកជំទាវទី១ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ នៅរដ្ឋធានីវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំកំពូលអាស៊ាន-អូស្ត្រាលី លើកទី៤ នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ចើញដឹកនាំគណ:ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ជួបជាមួយ ឯកឧត្តម Justin Trudeau នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃកាណាដា នៅទីក្រុងវៀងចន្ទន៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ជំរុញការងារចុះបញ្ជីដីធ្លី ក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តមណ្ឌលគីរី អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញទស្សនាការតាំងពិព័រណ៌សូត្រ នៅរដ្ឋធានីវៀងចន្ទន៍ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត