ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគារធនាគារវីងថៅវើ (Wing Bank Tower) ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគារធនាគារវីងថៅវើ (Wing Bank Tower) ស្ថិតនៅសង្កាត់មនោរម្យ ខណ្ឌ៧មករា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញទទួលដំណើរនិវត្តន៍ របស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ប្រកបដោយសុវត្ថិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ អញ្ជើញមកដល់ មាតុភូមិវិញហើយ ប្រកបដោយសុវត្ថិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលព្រះសីហនុ អញ្ជើញចូលរួមពិធីបើក ជាផ្លូវការពិព័រណ៍ សៀវភៅកប៉ាល់ MV Doulos Hop នៅលើកប៉ាល់ MV Doulos Hop ដែលមានសៀវភៅ ជាងពីរពាន់ក្បាល ដែលចូលចត នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ និងឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់រដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីប្រកាសប្រធាន អនុប្រធានទី១ ក្រុមការងារ ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ស្ពឺ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តស្វាយរៀង បានអញ្ជើញចុះត្រួតពិនិត្យ ដើម្បីដំណើរការ សាងសង់ អគាររដ្ឋបាល អគារស្នាក់នៅ និងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធផ្សេងៗ ស្ថិតនៅក្រុងបាវិត សម្រាប់កងអនុសេនាធំ កងរាជអាវុធហត្ថចល័ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចុះពិនិត្យលក្ខណៈបច្ចេកទេស និងពន្លឿនការស្ថាបនាស្ពានឬស្សី កោះប៉ែន ឆ្លងកាត់ទន្លេមេគង្គ ឆ្ពោះទៅកាន់រមណីយដ្ឋានធម្មជាតិ ឆ្នេរខ្សាច់កោះប៉ែន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណ:ស្នងការ នៅសាលប្រជុំស្នងការដ្នានខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាល ចុះជួយស្រុកពារាំង អានបន្ត
សម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញថ្វាយព្រះរាជដំណើរ ព្រះមហាក្សត្រនៃកម្ពុជា យាងបំពេញព្រះរាជ ទស្សនកិច្ចនៅខេត្ត Fujian ប្រទេសចិន រយៈពេល ៣ ថ្ងៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈអភិបាល នៅសាលាប្រជុំរដ្ឋបាលខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីប្រគល់ វិញ្ញាបនបត្រ សម្គាល់ម្ចាស់ អចលវត្ថុដីធ្លី នៅក្នុងស្រុកភ្នំស្រួច អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំពិនិត្យ និងផ្តល់យោបល់ លេីសេចក្តីព្រាង កម្មវិធី វិនិយោគ ៣ឆ្នាំរំកិល (២០២៤-២០២៦) របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ ជំងឺមិនឆ្លង បានជះឥទ្ធិពលយ៉ាងខ្លាំង ក្នុងការកាត់បន្ថយ គម្លាតយេនឌ័រ និងបានបង្កើនជាបន្ទុក បន្ថែមដល់ស្រ្ដី ក្នុងការ ឈោងចាប់ យកកាលានុវត្តភាពថ្មីៗ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យវឌ្ឍនភាព ការងារសាងសង់ ពហុកីឡដ្ឋាន ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានជួបពិភាក្សាការងារ ទ្វេភាគីជាមួយ ឯកឧត្តម គីស៊ីដា ហ្វឹមីអូ (KISHIDA Fumio) នាយករដ្ឋមន្រ្តី នៃប្រទេសជប៉ុន អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យប្រធានសមាគម មិត្តភាពសភាជប៉ុន-កម្ពុជា ចូលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅទីក្រុងតូក្យូ ប្រទេសជប៉ុន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សម សាមួន បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួត ពិនិត្យលទ្ធផល អនុវត្តផែនការ សកម្មភាព ឆ្នាំ២០២៣ និងផ្សព្វផ្សាយ ផែនការសកម្មភាព ឆ្នាំ២០២៤ របស់ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត