លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដឹកនាំក្រុមគ្រូពេទ្យ TYDA ចុះព្យាបាលជំងឺជូនពលរដ្ឋ ដោយឥតគិតថ្លៃនៅស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ផ្ដល់ផ្ទះមួយដល់គ្រួសារ យុទ្ធជនពលីនៅស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ អានបន្ត
កម្ពុជា-នូវែលសេឡង់ បន្តពង្រឹង និងពង្រីកកិច្ចសហប្រតិបត្តិការទ្វេភាគី ឱ្យកាន់តែរឹងមាំថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ដកបទពិសោធន៍ ក្រុមប្រតិបត្តិការជំនាញទី១ នៃគណៈបញ្ជាការដឹកនាំស្រាវជ្រាវ ស៊ើបអង្កេត និងបង្ក្រាបបទល្មើសគ្រប់ប្រភេទ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ អញ្ជើញចូលរួមប្រជុំដកបទពិសោធន៍ ក្រុមប្រតិបត្តិការជំនាញទី១ នៃគណៈបញ្ជាការដឹកនាំស្រាវជ្រាវ ស៊ើបអង្កេត និងបង្ក្រាបបទល្មើសគ្រប់ប្រភេទ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការដកបទពិសោធន៍ ក្រុមប្រតិបត្តិការជំនាញទី១ នៃគណៈបញ្ជាការដឹកនាំស្រាវជ្រាវ ស៊ើបអង្កេត និងបង្ក្រាបបទល្មើសគ្រប់ប្រភេទ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង បានដឹកនាំដំណើរទស្សនកិច្ច របស់គណៈប្រតិភូខេត្តតាកែវ ទៅកាន់តំបន់ពាណិជ្ជកម្មក្រុមហ៊ុន DongFeng ផលិតរថយន្តធន់ស្រាល ដើរដោយថាមពលអគ្គិសនី ប្រេងម៉ាស៊ូត ហ្គាសលាយ នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
លោក ហ៊ូ យ៉ុង អនុលេខាធិការ នៃគណៈកម្មាធិការក្រុងស៊ាងយ៉ាង អញ្ជើញទទួលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយគណៈប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ ដឹកនាំដោយឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្ត ទស្សនកិច្ចនៅតំបន់ឧស្សាហកម្មបច្ចេកវិទ្យា មិនជៀន ស្ថិតនៅស្រុកណានចាង ខេត្តហ៊ូប៉ី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្ត អញ្ចើញទស្សនកិច្ច នៅមូលដ្ឋានស្រាវជ្រាវ និងបង្រៀន របស់វិទ្យាស្ថានកសិកម្ម ទីក្រុងស៊ាងយ៉ាង និងសាលាស៊ាងយ៉ាង នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
លោក ហ្វូ ហៃតោ លេខាបក្សក្រុងស៊ាងយ៉ាង អញ្ជើញទទួលបដិសណ្ឋារកិច្ចស្វាគមន៍ នូវដំណើរបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ របស់ប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ ដឹកនាំដោយឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍កាកបាទក្រហមកម្ពុជា អញ្ជើញបិទកិច្ចប្រជុំបូកសរុប សមិទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅការងារ អាទិភាពជាយុទ្ធសាស្ត្រឆ្នាំ២០២៦ របស់កាកបាទក្រហមកម្ពុជា អានបន្ត
កម្ពុជា-វៀតណាម ឯកភាពបន្តជំរុញទំនាក់ទំនង និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការទ្វេភាគី ឱ្យកាន់តែរឹងមាំ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណបក្សប្រជាជនស្រុក អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ គណបក្សប្រចាំខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅអនុវត្តន៍ភារកិច្ចបន្ត របស់ គណៈកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត